Forum Inspektorów Ochrony Danych

Niezależne, samorządne i wolne miejsce wirtualnych spotkań Administratorów Bezpieczeństwa Informacji i przyszłych IOD


#1 22.04.2018 08:06:32

IODpedagog

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 26.03.2018
Punktów :   

Rezygnacja z ABi

Nie zdecydowałam się na pełnienie funkcji IOD-a, a jestem ABI, w zwiazku ze zmiana obowiazkow nie zgadzam sie na pelnienie tej funkcji nie dluzej niz do 25 maja. Mam umowe zlecenie do konca czerwca. Kwota 190 zl brutto dla tych, którzy pytali. Co w tej sytuacji zrobić mam? Złożyć już jutro rezygnację? Tak tylko, że 25 maja zmieniają się przepisy, a zatem też obowiązki ABI  są inne niż Inspektora. Wydaje mi, że w związku z tym powinnam otrzymać nową umowę 25 maja albo? Dyrektor wie od roku, że nie nawidzę tej funkcji tylko, że nie daje mi odejść. Teraz jest dobry moment...

Ostatnio edytowany przez IODpedagog (22.04.2018 21:25:32)

Offline

 

#2 22.04.2018 14:25:26

Ania

ABI

Zarejestrowany: 05.05.2016
Punktów :   

Re: Rezygnacja z ABi

Myślę, że warto o tym porozmawiać z szefem (szefową) jak najszybciej. Przygotowanie kolejnego pracownika do pełnienia tej funkcji trochę trwa, bo o firmie zewnętrznej za te pieniądze to nie ma co nawet marzyć. Jeśli chce Pani wypowiedzieć umowę cywilno - prawną to myślę, że należy postępować w sposób, który został przewidziany w umowie w klauzulach dotyczących jej wypowiadania.

Pozdrawiam,
Ania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszemopsy.pun.pl www.naruto-time.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.amrita-rao.pun.pl www.zzip15.pun.pl